Nasze realizacje

Rekrutacje

Specjalistyczne rekrutacje. Pozyskanie wartościowych kandydatów dla partnerów z branży AGRO

W naszym przypadku znajomość branży oznacza poznanie wielu wartościowych ludzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rolnictwie zyskaliśmy zaufanie firm rynku agro i mimo że nie przedstawialiśmy się jako firma rekrutacyjna, to otrzymaliśmy zlecenia współpracy w zakresie przeprowadzenia pierwszego etapu procesu zatrudnienia, czyli rekrutacji na stanowiska specjalistów i menadżerów.

Najdrobniejsze zdarzenia otwierają nowe światy, dlatego też zdecydowaliśmy się, aby rekrutacje były jedną z naszych usług.

Założone cele i zakres działania

W każdej z tych rekrutacji wspólnie z klientem zadaliśmy sobie pytania, kogo tak naprawdę szukamy i czego oczekujemy od aplikanta. Na podstawie tych informacji utworzyliśmy profil kandydata z podaniem precyzyjnych oczekiwań. Wyróżnikiem naszych ogłoszeń była sekcja „ta praca nie jest dla Ciebie, jeśli”, która nie miała żadnego związku z naszą nonszalancją, a wręcz przeciwnie – miała świadczyć o rozważnym i zdrowym podejściu do rekrutacji. Wyznaczając sobie 30-dniowy okres na znalezienie właściwej osoby, braliśmy pod uwagę, że bardzo ważnym czynnikiem jest czas i precyzja, a w szczególności dopasowanie tej właściwej osoby do danego stanowiska, ale też i do kultury danej firmy.
Etap weryfikacji wiązał się z wieloma video rozmowami oraz spotkaniami (nawet w różnych częściach kraju), które zawsze były merytoryczne, a zarazem bardzo partnerskie.

Projekt „Agro rekrutacja” obejmował dotychczas poniższe stanowiska:

Wszystkie te stanowiska wymagają specjalistycznego doświadczenia i wiedzy rolniczej, a z kolei nasze doświadczenie w tej dziedzinie już na pierwszym etapie weryfikacji kandydata pomagało określić jego kwalifikacje i przydatność profilu zawodowego oraz inne kompetencje, równie ważne jak przygotowanie merytoryczne, np. kompetencje miękkie.

Projekt ten nie zakłada żadnych ograniczeń pod względem poziomu stanowisk w strukturach firm, na które odbywa się poszukiwanie kandydatów, ani pod względem terytorium, na którym ma miejsce. Z powodzeniem zajmowaliśmy się także rekrutacją na różne stanowiska dla firmy spoza branży agro.

Korzyści dla klienta

Galeria

Szukam rozwoju dla swojej firmy

Chciałbym wprowadzić sukcesora lub inwestora

Potrzebuję ludzi, tworzę nowy dział, itp.

Chciałbym, aby moje produkty były rozpoznawalne na rynku

Szukam nowych rynków dla mojej firmy w Polsce i za granicą

Szukam nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie

Szukam nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie

Agro Up