Nasze realizacje

Obrol

Efektywne adiuwanty
Koncepcja marketingowa dla firmy Obrol

OBROL Kulczyński sp.j. to polska firma rodzinna założona w 1990 roku przez Pana Juliana Kulczyńskiego, która od samego początku istnienia stawiała na poszukiwanie i dostarczanie nowoczesnych rozwiązań zwiększających efektywność produkcji roślinnej. Paleta produktów oferowanych przez Obrol jest szeroka i znajduje zastosowanie zarówno w typowych uprawach rolniczych, jak również specjalistycznych (sady, warzywa).

Firma ta najbardziej znana jest z profesjonalnego przygotowania materiału siewnego rzepaku i kukurydzy, którymi na skalę przemysłową, jako pierwsza w Polsce, zajmuje się od ponad 20 lat. Ale OBROL to również twórca i dostawca adiuwantów – produktów poprawiających działanie środków ochrony roślin. Niewątpliwy sukces przyniosło firmie przed laty wprowadzenie adiuwantu Olbras.

Założenia i cele projektu

Coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące stosowania środków ochrony roślin stały się dla właścicieli firmy Obrol inspiracją do poszukiwania rozwiązań zwiększających efektywność tych środków, co z kolei sprzyja obniżeniu ich dawek. Obok Olbrasu powstały nowe adiuwanty, m.in. Efectan 650 SL służący podniesieniu skuteczności herbicydów oraz T-Fungin poprawiający działanie fungicydów. Oba produkty są podstawą współpracy firmy Obrol z Biznes Up. Zaproponowaliśmy dla tych produktów wsparcie marketingowe i sprzedażowe.

Korzyści dla klienta

Szukam rozwoju dla swojej firmy

Chciałbym wprowadzić sukcesora lub inwestora

Potrzebuję ludzi, tworzę nowy dział, itp.

Chciałbym, aby moje produkty były rozpoznawalne na rynku

Szukam nowych rynków dla mojej firmy w Polsce i za granicą

Szukam nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie

Szukam nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie

Agro Up